Állás

A KB Autoteam Kft 1997. év óta foglalkozik új és használt autók értékesítésével. 1997 óta Fiat márkával, 2018. óta pedig Jeep modellek értékesítésével. A cég stabil háttérrel, visszatérő ügyfélkörrel rendelkezik. A kollégák többsége évek óta a társaságnál dolgozik.

Csapatunk bővítésére keresünk fiatalos és lendületes, jó kommunikációs képességgel rendelkező GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Új és használt gépjárműveket értékesítése/ felvásárlása

Gépjárművek bemutatása, tesztvezetés

Ügyféltárgyalások lebonyolítása, ajánlatkérések feldolgozása és elkészítése

Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása

Gépjárműhirdetések feladása, hirdetési felületek kezelése

Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése, kezelése

Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása

Gépjárművek felkészítési folyamatának koordinálása

Hitelezéssel kapcsolatos adminisztráció

Biztosítási ügyintézés

Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

B kategóriás jogosítvány

Minimum középfokú végzettség

Kiváló kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség (szóban és írásban)

Ügyfélközpontúság

Önálló munkavégzésre való képesség

Office alkalmazásokat erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Határozott, hiteles fellépés

Ápolt megjelenés

Problémamegoldó képesség

Terhelhetőség

Csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gépjárművek ismerete, autók iránti érdeklődés

Műszaki beállítottság

Szakmai tapasztalat

Idegen nyelv ismerete

Rendelkezik pénzügyi szolgáltató végzettséggel

Amit kínálunk:

Igényes, felszerelt munkakörnyezet

Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség

Versenyképes, kiemelt jövedelem

Teljes munkaidős bejelentés

Fiatalos, lendületes csapat

Hosszú távú munkalehetőség

Mobiltelefon

Állás, munka területei:

Értékesítés, Kereskedelem

Értékesítési munkatárs

Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6400 Kiskunhalas, Keceli út 19.

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / kiemelt bérezés, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzát fizetés megjelöléssel várjuk az ertekesites@kbautoteam.hu e-mail címre

KAROSSZÉRIA FÉNYEZŐ ÉS ELŐKÉSZÍTŐ

A karosszéria műhelybe keresünk fényező, fényező előkészítő munkatársat szakirányú végzettséggel, vagy szakmai tapasztalattal.  B kategóriás jogosítvány szükséges. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a karosszeria@kbautoteam.hu e-mail címen.

AUTÓSZERELŐ

Márkaszervizbe keresünk autószerelő munkatársat szakirányú végzettséggel. B kategóriás jogosítvány szükséges. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, szakmai tapasztalat és angol nyelvismeret előny. Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szervizvezeto@kbautoteam.hu e-mail címen.

Hírlevél Iratkozzon fel és értesüljön elsőként a legfrissebb hírekről, aktuális akciókról a KB Autoteam hírleveiből.